NOWO STER

Nowoczesne sterowniki seryjne, zamówienia indywidualne

O firmie

Firma zajmuje się opracowywaniem, oprogramowywaniem, produkcją i wdrażaniem autorskich sterowników. Wszystkie produkty bazują na mikrokontrolerach i budowane są na profesjonalnych płytkach drukowanych z soldermaską. Naszym inżynierom przyświeca idea, aby oferowane sterowniki były z jednej strony nowoczesnymi, niezawodnymi urządzeniami o dużych możliwościach, z drugiej zaś pozostawały przyjazne użytkownikowi i łatwe w obsłudze.

Na chwilę obecną oferta firmy obejmuje pięć głównych kategorii produktów:

  1. Wytwornice (generatory) srebra koloidalnego. Dostępne w trzech wersjach (GSK-1, GSK-2, GSK-3), od najprostszej do zaawansowanej.Zastosowanie każdej z nich gwarantuje uzyskanie koloidu srebra wysokiej jakości.
  2. Sterowniki oświetlenia schodowego LED. Moduły są zróżnicowane pod względem obsługiwanej liczby stopni schodowych, trybów działania (zapalania), liczby regulowanych parametrów itp.
  3. Mierniki temperatury i/ lub wilgotności oraz termometry internetowe. Mierniki umożliwiają pomiary na znaczne odległości, mają programowalne (ustalane i wprowadzane przez użytkownika) nazwy poszczególnych punktów pomiarowych wyświetlane na LCD. Posiadając termometr internetowy można sprawdzać temperatury z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem przeglądarki www lub dedykowanego oprogramowania na Androida.
  4. Sterowniki efektów reklamowych LED i efektów oświetlenia LED. Do wyboru moduły generujące efekty fali, węży świetlnych, schodków, wagoników, wodospadu, wędrującego punktu, mienienia gwiazd, błyskania, pulsowania, stroboskopu itp. Do oświetlenia można zastosować ściemniacze/ rozjaśniacze, sterowniki zapalania sekwencyjnego czy wyłączniki czasowe.
  5. Sterowniki dla domu i przemysłu. Oferujemy możliwość zaprojektowania i wykonania rozmaitych modułów sterujących - zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą.

 

Template by TFJ Joomla 3 Templates and template sponsor: Lombard Warszawa.

Na górę strony